Anatomia miłości (1972)

Próba filmowego opisu najpięknieszego z uczuć, od pierwszej fascynacji aż po wyprane z emocji przywiązanie. O tym, że intencją twórców było uogólnienie, świadzczą również imiona głównych bohaterów: Adam i Ewa. Ona jest młodą plastyczką, której sporo starszy mąż niedawno zmarł. Związek z nim był rozczarowaniem. Toteż gdy na wystawie zaczyna się do niej zalecać przystojny architekt Adam, nie protestuje.[ ZNASZ LEPSZY LINK WIDEO? ZGŁOŚ W KOMENTARZU PONIŻEJ! ]


Produkcja: 1972
Premiera: 19 grudnia 1972

Reżyseria:


Muzyka:


Obsada:
Ewa
Adam
matka Ewy
student Andrzej, cioteczny brat Teresy
Pietrzak, brygadzista na budowie
Marek, przyjaciel Adama
Basia, znajoma Adama
Teresa, przyjaciółka Ewy
barmanka w motelu
ksiądz
aktor w przedstawieniu telewizyjnym oglądanym przez Adama i Ewę w motelu; nie występuje w czołówce
kolega Adama; nie występuje w czołówce
mąż Teresy; nie występuje w czołówce
brydżystka Iza; nie występuje w czołówce
aktor w przedstawieniu telewizyjnym oglądanym przez Adama i Ewę w motelu; nie występuje w czołówce; nie występuje w czołówce
lekarz ginekolog; nie występuje w czołówce
gość na ślubie Adama i ewy; nie występuje w czołówce
aktorka w przedstawieniu telewizyjnym oglądanym przez Adama i Ewę w motelu; nie występuje w czołówce
spikerka w tv; nie występuje w czołówce
i inni


IMDb (angielski)
Wikipedia (polski)
РУССКИЙ

«Анатомия любви»


Русский дубляж.

Ева недавно похоронила мужа, с которым прожила семь лет. Она не любила его и вышла замуж по совету матери. На выставке Ева случайно знакомится с Адамом, он остаётся у неё на ночь, но потом долго не звонит. Следом начинается сумасшедшее хитросплетение любви и измены, боли и счастья. К концу фильма герои буквально меняются местами...

Режиссер: Роман Залуский (Roman Załuski)
Музыка: Алина Пеховска (Alina Piechowska)
В ролях: Барбара Брыльска, Ян Новицкий, Марек Фраковяк, Мечислав Лоза, Богдана Майда, Барбара Нильсен, Хелена Реклевска, Александр Севрук, Тереса Вициньская, Станислав Вышиньский, ... увидите польского участка "Obsada" (выше)
Дубляж: актеры неизвестны, извините

ИМДб (английский)
ВикипедиЯ (русский)POL.02.161108
RUS.01.170130


(POL) polski,


2 komentarze:

 1. Drogie panie i panowie dajcie sobie spokój z linkami do filmów z witryn takich jak reseton vider itd! Przecież to ten sam dziadowski freedisc.pl tylko pod inną nazwą, wideo są dokładnie tak samo obesrane reklamami po czubek nosa albo gprzej!! Zbanowaliście freedisc (i bardzo dobrze, dziękuje!) to teraz zbanujcie też te resetony videry i inne gówna tego samego zachłannego dziada od reklam co 2 minuty!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny panie "Kowalski Prawdziwy",
   Wraz z banem na freedisc.pl linki do wideo ze wszystkich pochodnych domen freedisca także nie są przez nas więcej przyjmowane (a więc reseton, vider itd).
   Nad paskiem z informacją o językach filmu jest zawsze numer wersji i data dodania lub ostatniej aktualizacji każdej naszej strony. Są to małe cyferki, ale jeśli pan na nie spojrzy, to zauważy pan, że link do wideo został uaktualniony w listpadzie ubiegłego roku, natomiast ban na freedisc zaczął się chyba w marcu tego roku (jeśli dobrze pamiętam), stąd link do wideo z jednej z dziadowskich witryn freedisca.
   Zapewniam pana, że z chwilą otrzymania lub znalezienia linku do wideo z innej publicznie dostępnej witryny natychmiast zostanie to wymienione.

   Serdecznie pozdrawiam,

   PR / Janusz

   Usuń